Spawacz Tig

Työn ajankohta 13.05.2019 -

Hakuaika 01.05.2019 - 31.05.2019

Työpaikan sijainti:

Kuvaus:
Dla naszego klienta Zachodniej Finlandii poszukujemy spawaczy/monterów TIG

Opis stanowiska:
- spawanie rurek, relingów łodzi z blach nierdzewnych
- kontrola wymiarowa detali

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie jako spawacz (certufikaty Tig)
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-sumienność, rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
-dobra organizacja pracy,
-znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego mile widziana

Oferujemy:
- dobre warunki pracy,
- stałość w zatrudnieniu,
- pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym ( mieszkanie w bloku, 1 osoba w pokoju) – czynsz ok 200 €/miesiąc
- atyrakcyjną stawk godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa
- pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV i zgłoszenia o pracę z adnotacją dot. stanowiska na adres: -
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lisätietoja