Tokarz narzędziowy

Työn ajankohta 05.11.2018 -

Hakuaika 31.10.2018 - 16.11.2018

Työpaikan sijainti: Finlandia

Kuvaus:
Dla naszego fińskiego kontrahenta poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: tokarz/frezer narzędziowy.

Opis stanowiska:
• przygotowanie elementów do obróbki,
• dobór narzędzi,
• samodzielna obróbka tokarska/frezerska elementów na podstawie dokumentacji
• kontrola wymiarowa detali >tolerancje - 0,01-0,03mm

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• doświadczenie w zakresie doboru narzędzi i parametrów obróbki,
• dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
• sumienność, rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
• dobra organizacja pracy,
• mile widziane doświadczenie w pracy na maszynie z odczytami cyfrowymi
• znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:
• dobre warunki pracy,
• stałość w zatrudnieniu,
• pomoc w zorganizowaniu podróży do Finlandii
• zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym ( mieszkanie w bloku, 1 osoba w pokoju) – czynsz ok 200 €/miesiąc
• praca min do końca roku z możliwością przedłużenia
• atyrakcyjną stawk godzinową, plus dodatki wynikające z fińskiego prawa
• pomoc w rejestracji oraz sprawach urzędowych tłumacza PL-FI

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV i zgłoszenia o pracę z adnotacją dot. stanowiska na adres: -
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lisätietoja
Eliza Pstrokonska